Polish (Poland)English (United Kingdom)
Protokół jury

PROTOKÓŁ KOMISJI KONKURSOWEJ CARPATHIA RZESZÓW 2007

Członkowie jury, po przesłuchaniu 25 solistów, biorąc pod uwagę poziom wykonawczy pod względem doboru repertuaru, emisji głosu, intonacji, rytmiki, harmonii, brzmienia oraz ekspresji postanowiło przyznać:

GRAND PRIX "CARPATHIA FESTIVAL RZESZÓW 2007 r."

• Peter Cmorik - Bratysława, Słowacja - 4.500 zł oraz nagranie promocyjnej płyty

W KATEGORII PIOSENKA AUTORSKA:

• I miejsce - Tom Korpanty z zespołem "Made in Poland", Warszawa - 3000 zł
  • II miejsce - Jarosław Kubów "Jarecki", Opole - 2000 zł
  • III miejsce - Ioana Boca z zespołem "In Extensio", Casa de Cultura, Satu Mare, Rumunia - 1000 zł

W KATEGORII PIOSENKA POPULARNA:

• I miejsce - Sabina Nycek, Centrum Sztuki Wokalnej, Rzeszów - 3000 zł
  • II miejsce - Monika Kręt, Zielonogórskie Stowarzyszenie Jazzowe, Zielona Góra - 2000 zł
  • III miejsce - Mariola Niziołek, Centrum Sztuki Wokalnej, Rzeszów - 1000 zł

WYRÓŻNIENIE po 500 zł:

• I - Sabina Wójcik - Centrum Sztuki Wokalnej, Rzeszów
  • II - Adam Rymarz - Katowice
  • III - Aleksandra Kołcz z zespołem "Ars Vivendi", Młodzieżowy Dom Kultury, Rzeszów
  • IV - Éva Béke - Nyíregyháza, Węgry
  • V - Lucia Fritzka z zespołem "Smooth Company" - Koszyce, Słowacja
  • VI - Karolina Sumowska z zespołem "Licens" - Kraków
  • VII - Natalia Skalska i Ewelina Babiarz - Wyższa Szkoła Komunikowania i Mediów Społecznych, Warszawa

NAGRODA DYREKTORA FESTIVALU - po 500 zł:

• I- Krisztián Bánhidi - Nyíregyháza, Węgry
  • II- Kislitsina Ljubow - Sankt Petersburg, Rosja

NAGRODY SPECJALNE:

• Nagroda za najlepszą kompozycję - 2000 zł - Jarosław Kubów "Jarecki" - Opole
  • Nagroda Gazety Wyborczej za najciekawszą osobowość sceniczną - mikrofon shure- Marina Milov, Rzeszów
  • Nagroda Publiczności -1000 zł oraz dyplom i upominek od REX -AUTO SP. Z .O.O. - autoryzowanego dealera SKODA - Sabina Kurek z zespołem "The Breathtakers", Rzeszów
  • Nagroda PLL LOT - przelot dla dwóch osób w klasie biznes na trasie Rzeszów - Nowy Jork - Rzeszów- dla najmłodszego uczestnika konkursu, który rokuje duże nadzieje estradowe - Małgorzata Nakonieczna - Młodzieżowy Dom Kultury, Kielce
  • Nagroda TVP3 Rzeszów dla najlepszego zespołu z regionu - Mariola Niziołek i Monika Łojek, Centrum Sztuki Wokalnej, Rzeszów
  • Nagroda Polskiego Radia Rzeszów 20 godzin w studio nagrań - Aleksandra Kołcz z zespołem "Ars Vivendi", Młodzieżowy Dom Kultury, Rzeszów

Nad całością przedsięwzięcia czuwała ANNA CZENCZEK - Dyrektor Carpathia Festival oraz WALDEMAR WYWROCKI - starszy specjalista ds. reklamy i marketingu.

Carpathia 2015

Carpathia Festival 2015 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Zaproszenie na Carpathia Festival 2015

Carpathia 2014

Carpathia Festival 2014 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Koncert laureatów Carpathia Festival 2014

Carpathia 2014

Carpathia Festival 2014 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Zwiastun Carpathia Festival 2014

Carpathia 2011

Carpathia Festival 2011 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Rzeszów Carpathia Festival 2011

Carpathia 2010 (26'49)

Carpathia Festival 2010 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Otwarcie Carpathia 2010

Carpathia 2010 (15'58)

Carpathia Festival 2010 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!

Carpathia 2009 (94:12)

Carpathia Festival 2009 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!

Carpathia 2008 (4'13)

Carpathia 2007 (2'29)

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies zamknij ten komunikat. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, przeczytaj POLITYKĘ COOKIE.

Zaakceptuj politykę cookie.

Polityka Cookie=