Polish (Poland)English (United Kingdom)
Protokół jury PDF Drukuj Email
Rzeszów, 22 maja 2009 r.

PROTOKÓŁ
Jury V. Międzynarodowego Festiwalu Piosenki Rzeszów „Carpathia Festival" 2009
w składzie: Dorota Szpetkowska - przewodnicząca Członkowie: Jerzy Dynia Zygmunt Kukla Peter Lipa Egon Póka
po wysłuchaniu  wszystkich piosenek konkursowych na posiedzeniu w dniu
22 maja 2009 roku postanowiło przyznać następujące nagrody:

Grand Prix dla najlepszego wykonawcy  - statuetka,  10 000 PLN (wynagrodzenie za koncert laureata) oraz wydanie promocyjnej płyty (w kwocie do 20.000 zł),
zaproszenie do koncertu w 2010 roku w kwocie 10 000 PLN (łącznie 40 000 PLN)  - ADAM ĎURICA  z zespołem - Hlohovec - Słowacja
Nagroda za zdobycie I miejsca -  EDI ANN z zespołem - Łódź -  3 500 PLN

Nagroda za zdobycie II miejsca - OLGA BOCZAR, AGNIESZKA MUSIAŁ z zespołem „MUBO" -  Katowice  -  2 000 PLN
Dwie równorzędne nagrody za zdobycie III miejsca  GALINA KONACH - Łuck, Ukraina  - 1 250 PLN MARZENA DZIURZYŃSKA-PITULA  z zespołem „KAKADU" -  Kielce -
1 250 PLN 

W plebiscycie sms- owym Nagrodę Publiczności - 5.000 zł otrzymał
TOMASZ KORPANTY - Swidnik

Nagroda za najlepszą kompozycję - EDI ANN- Łódź  - 1 500 PLN
Nagroda dla najlepszego instrumentalisty - ALEXANDRA IVÁN  - Budapeszt, Węgry - 1 500 PLN
Nagroda za najlepszą osobowość sceniczną - RAFAŁ KAMIŃSKI  - 1 500 PLN - Jasło
Wyróżnienie przyznane przez wszystkich jurorów - GUERINO PAPA (za wniesienie włoskiego ducha do konkursu) - 500 PLN - Taranto, Włochy
Wyróżnienie przyznane przez Jerzego Dynię - ANNA TYCHA - Żytomierz, Ukraina  - 500 PLN
Wyróżnienie przyznane przez Zygmunta Kuklę - TOMASZ KORPANTY - Świdnik - 500 PLN
Wyróżnienie przyznane przez Egona Pokę - AUSTĖJA JELINSKAITĖ    - Wilno, Litwa 500 PLN
Wyróżnienie przyznane przez Petera Lipę - JAREK ŠIMEK - Praga, Czechy - 500 PLN
Wyróżnienie przyznane przez Dorotę Szpetkowską - MATEUSZ BUŚKO  z zespołem  „GUARDIAN ANGEL" - Radymno - 500 PLN

Carpathia 2015

Carpathia Festival 2015 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Zaproszenie na Carpathia Festival 2015

Carpathia 2014

Carpathia Festival 2014 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Koncert laureatów Carpathia Festival 2014

Carpathia 2014

Carpathia Festival 2014 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Zwiastun Carpathia Festival 2014

Carpathia 2011

Carpathia Festival 2011 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Rzeszów Carpathia Festival 2011

Carpathia 2010 (26'49)

Carpathia Festival 2010 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Otwarcie Carpathia 2010

Carpathia 2010 (15'58)

Carpathia Festival 2010 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!

Carpathia 2009 (94:12)

Carpathia Festival 2009 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!

Carpathia 2008 (4'13)

Carpathia 2007 (2'29)

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies zamknij ten komunikat. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, przeczytaj POLITYKĘ COOKIE.

Zaakceptuj politykę cookie.

Polityka Cookie=