Polish (Poland)English (United Kingdom)
Carpathia 2017
PROGRAM DLA UCZESTNIKÓW PDF Drukuj Email
XIII Międzynarodowy Festiwal Piosenki
,,Rzeszów Carpathia Festival” 2017
12 – 17 czerwca 2017
Biuro festiwalowe – Podziemna Trasa Turystyczna ul. Słowackiego (czynne od 15 do 17 czerwca, w godz. 8.00 – 24.00)
GARDEROBY:
w Podziemnej Trasie Turystycznej
Hotel Hetman:
Langiewicza 29B, 35-085 Rzeszów
PROGRAM:
 
 
 
Poniedziałek, 12 czerwca 2017
godz. 10.00, Scena Rynek
Prowadzenie: Waldemar Wywrocki
„Przedszkolaki Miastu”
W programie wokalno – tanecznym zaprezentują się Grupy Artystyczne z 31 rzeszowskich Przedszkoli: PP 5, PP 6, PP 7, PP 8, PP 9, PP 10, PP 11, PP 12, PP 13, PP 15,  PP 16, PP 17, PP 18, PP 19, PP 20,PP 21, PP 22, PP 23, PP 28, PP 29, PP 32, PP 33, PP 34, PP 35, PP 36, PP 37, PP 38, PP 40, PP 41, PP 43, PP w Bratkowicach.
Koncert współorganizowany przez Przedszkola Publiczne nr 7 i 40 w Rzeszowie.
 
Wtorek, 13 czerwca 2017
 
15.30 – 22.00, Scena Rynek
Rozbudowa sceny
 
Środa, 14 czerwca 2017
 
godz. 10.00, Scena Rynek
Rozpoczęcie montażu techniki na scenie (ok. 17.00 - podniesienie sceny)
19.00 – 21.00, Scena Rynek
Próba mikrofonowa do koncertu wokalno-tanecznego pt. „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu solistów, absolwentów i Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek.
 
Czwartek, 15 czerwca 2017
 
godz. 9.00, Scena Rynek
Montaż Orkiestry Festiwalowej pod kierownictwem muzycznym Tomasza Filipczaka
12.00 – 14.30, Scena Rynek
Próba do koncertu wokalno-tanecznego pt. „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu solistów, absolwentów i Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek, z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej Tomasza Filipczaka
14.30 – 17.30, Scena Rynek
Próby solistów z Orkiestrą Festiwalową Tomasza Filipczaka
 
(12 solistów x ok. 15 min. każdy)

1.

Monika Czarny - Obojętność (Polska)

2.

Olga Gornichar - All he wants (Białoruś)

3.

Nguyen Van Hung - Yeu la Mo (Wietnam)

4.

Iga Kozacka  - You better be there for me (Polska)

5.

Nelly Lifanova - Novaya volna (Rosja)

6.

Paulman - Let you go (Ukraina)

7.

Sofiya Slyvka - Who knows (Ukraina)

8.

Julia i Jędrzej Skiba - Fault In Their Stars (Polska)

9.

Aistė Tomkevičiūtė - Akacija (Litwa)

10.

Eleonora Vecchio - L'amore non dipende (Włochy)

11.

Bjorn Lislegaard - Nei (Norwegia)

12.

LEON - Tylko powiedz (Polska)


18.00  – 22.00, Scena Rynek
Próby zespołów muzycznych
 
(6 zespołów x ok. 25 min. każdy)

1.

Konrad Bebiołka  - Hajs (Polska)

2.

DIP - You and me - Ty a ja (Słowacja)

3.

Edny - Come in (Ukraina)

4.

Michaella - Vsetko je tak, ako ma byt (Słowacja)

5.

Secret Avenue - Dirty steps (Ukraina)

6.

Federica Marinari  - My man  (Włochy)

 
Piątek, 16 czerwca 2017
 
godz. 12.00, Sala Sesyjna w Ratuszu
Spotkanie uczestników festiwalu z Prezydentem Miasta Rzeszowa Tadeuszem Ferencem, zaproszonymi gośćmi oraz członkami Jury w Ratuszu.
Wspólna fotografia uczestników, jurorów, organizatorów i członków Orkiestry Festiwalowej przed Ratuszem.
14.00 – 16.00, Scena Rynek
Próba do koncertu wokalno-tanecznego „Już nie zapomnisz mnie” w wykonaniu solistów, absolwentów i Grupy Artystycznej Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek, z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej Tomasza Filipczaka.
16.30 – 17.00, Scena Rynek
Próba do koncertu Talent z Telewizyjnych Konkursów: „Hit Hit Hurra”, „Eurowizja Dziecięca”, „Mali Giganci”.
 
godz. 18.00, Scena Rynek
Prowadzenie: Ilona Małek i Marcin Pawlak
18.00 – 18.45
„Talent Show”. Koncert: Ani Dąbrowskiej -  uczestniczki Krajowego Finału Eurowizji dla Dzieci TVP1, Alicji Rega – zdobywczyni nagrody za najlepszy głos w I edycji programu TVN „Mali Giganci” i II miejsca w programie TVP 1 „Hit Hit Hurra!”, Oliwii Skóry – zdobywczyni III miejsca w programie TVP 1 „Hit Hit Hurra!”, Aleksandry Kędry – uczestniczki programów TVP 1 „Hit Hit Hurra!” oraz TVP ABC „Petersburski Music Show”, Dominika Tudryna – uczestnika programu TVP 1 „Hit Hit Hurra!”z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie, pracujących pod kierunkiem Anny Czenczek
godz. 18.15 
Odprawa wszystkich uczestników – Podziemna Trasa Turystyczna
19.00 – 21.00, Scena Rynek  
Przesłuchania festiwalowe zespołów i  wokalistów z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej Tomasza Filipczaka
  1. Monika Czarny – „Obojętność”  (Polska)
  2. Olga Gornichar – „All he wants” (Białoruś)
  3. Konrad Bebiołka  - „Hajs” (Polska)
  4. Nguyen Van Hung - „Yeu la Mo” (Wietnam)
  5. Iga Kozacka  - „You better be there for me” (Polska)
  6. DIP – „Ty a ja” (Słowacja)
  7. LEON – „Tylko powiedz” (Polska)
  8. Nelly Lifanova – „Novaya volna” (Rosja)
  9. Edny - „Come in” (Ukraina)
  10. Bjorn Lislegaard – „Nei” (Norwegia)
  11. Paulman – „Let you go” (Ukraina)
  12. Federica Marinari  - „My man”  (Włochy)
  13. Julia i Jędrzej Skiba – „Fault in their stars” (Polska)
  14. Sofiya Slyvka – „Who knows” (Ukraina)
  15. Michaella – „Vsetko je tak, ako ma byt” (Słowacja)
  16. Aistė Tomkevičiūtė – „Akacija” (Litwa)
  17. Eleonora Vecchio – „L'amore non dipende” (Włochy)
  18. Secret Avenue – „Dirty steps” (Ukraina)
21.00
Uroczyste Otwarcie XIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki ,,Rzeszów Carpathia Festival” 2017 przez Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca - Hymn Festiwalowy w wykonaniu wszystkich uczestników oraz Grup Artystycznych Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie. Gościnnie wystąpią reprezentanci zespołu „Gabcia
i Przyjaciele” ze Szkoły Podstawowej nr 1 i Przedszkola Publicznego nr 20 w Rzeszowie.
 21.15 – 22.00
„Już nie zapomnisz mnie” – koncert wokalno-taneczny w wykonaniu solistów, absolwentów i Grupy Artystycznej z Centrum Sztuki Wokalnej w Rzeszowie pod kierunkiem Anny Czenczek, z towarzyszeniem Orkiestry Festiwalowej Tomasza Filipczaka.
 
Scenariusz i reżyseria – Anna Czenczek
Pomysł, przygotowanie wokalne, opieka artystyczna – Anna Czenczek
Choreografia – Jadwiga Basista-Janda, Karolina Majdan
Konsultacje aktorskie – Henryk Hryniewicki
Aranżacje – Tomasz Filipczak
Kreacje sceniczne projektu Basi Olearka
Fryzury solistów i stylizacje – Bartłomiej Ligęza
Fryzury Grupy Artystycznej – Magdalena Grzelak
Makijaż – Kinga Bednarz
22.00
Ogłoszenie przez Przewodniczącą Jury – Dorotę Szpetkowską listy laureatów (GRAND PRIX, I, II i III miejsce  i wyróżnienia – bez podania konkretnych miejsc)
 
Sobota, 17 czerwca 2017
 
godz. 12.00, Scena Rynek - Próby
12.00 – 15.00
Próba do Koncertu Laureatów XIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival” 2017
15.00 – 16.00
Próba do koncertu Anny Cyzon
16.00 – 17.00
Próba do koncertu Janusza Radka z zespołem.
godz. 19.00 Scena Rynek
Prowadzenie: Ilona Małek, Marcin Pawlak
19.00 – 20.00
Koncert Janusza Radka z zespołem.
godz. 19.15
Odprawa wszystkich uczestników przed Koncertem Laureatów – Podziemna Trasa Turystyczna
20.00 – 20.15
Ogłoszenie wyników festiwalu  i wręczenie nagród laureatom przez Prezydenta Miasta Rzeszowa Tadeusza Ferenca oraz Przedstawicieli Sponsorów Festiwalu.
20.15 – 21.00
Koncert Laureatów III, II, I miejsca, GRAND PRIX i nagród specjalnych
21.00 - 22.00 Koncert Anny Cyzon – laureatki Grand Prix XII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki „Rzeszów Carpathia Festival” 2016
godz. 22.00
Zakończenie festiwalu
 
Jury Festiwalowe:
Dorota Szpetkowska – Przewodnicząca Jury
Onutė Žukienė
prof. Anna Janosz
Marek Kościkiewicz
Janusz Radek
Tomasz Konfederak
Roman Owsiak – Przewodniczący Komisji Kwalifikacyjnej
 
Orkiestra Festiwalowa „Rzeszów Carpathia Festival”:
Tomasz Filipczak – piano, aranżacje
Mirosław Wiśniewski – bas
Przemysław Kuczyński – perkusja
Jakub Kujawa – gitara
Piotr "Ziarek" Ziarkiewicz – trąbka
Mariusz "Fazi" Mielczarek – saksofony
Andrzej Rękas – puzon
Pomysłodawczyni i Dyrektor ,,Rzeszów Carpathia Festival” – Anna Czenczek
Kierownik Biura Festiwalowego – Waldemar Wywrocki
 
JURY FINAŁOWE XIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Rzeszów Carpathia Festival" 2017! PDF Drukuj Email
Znamy już Jury Finałowe XIII Międzynarodowego Festiwalu Piosenki "Rzeszów Carpathia Festival" 2017!
 
16 czerwca na rzeszowskim Rynku podczas Przesłuchań Finałowych XIII Edycji Festiwalu uczestnicy zawalczą o 15.000 zł, pamiątkową statuetkę oraz zaproszenie do koncertu w przyszłorocznej edycji festiwalu.
Zwycięzców wyłoni Jury w składzie:
  • Dorota Szpetkowska – Przewodnicząca Jury
  • Onutė Žukienė
  • prof. Anna Janosz
  • Marek Kościkiewicz
  • Janusz Radek
  • Tomasz Konfederak
  • Roman Owsiak – Przewodniczący Komisji Kwalifikacyjnej
Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnie >>

Partner strategiczny

 

kwr logo

Carpathia 2015

Carpathia Festival 2015 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Zaproszenie na Carpathia Festival 2015

Carpathia 2014

Carpathia Festival 2014 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Koncert laureatów Carpathia Festival 2014

Carpathia 2014

Carpathia Festival 2014 - Kliknij w ikonę aby zobaczyć więcej!
Zwiastun Carpathia Festival 2014

SPONSOR GŁÓWNY

pko

Sponsorzy

hellenic-logo
PGE Dystrybucja
 
logo pbs
 

Pobierz logo festiwalu

pobierz logo festiwalu

Ta witryna wykorzystuje pliki cookies do przechowywania informacji na Twoim komputerze. Pliki cookies stosujemy w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących cookies. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w cookies zamknij ten komunikat. Jeżeli nie wyrażasz zgody - zmień ustawienia swojej przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, przeczytaj POLITYKĘ COOKIE.

Zaakceptuj politykę cookie.

Polityka Cookie=