Aktualności

Collegium Humanum darczyńcą głównym "Carpathia Festival - Rzeszów 2023” XIX Międzynarodowego Festiwalu Piosenki

Collegium Humanum to międzynarodowa uczelnia z siedzibą w Warszawie oraz filiach w Poznaniu, Rzeszowie, we Wrocławiu, Szczecinie, Lublinie, Kielcach, Gdańsku, Katowicach a także w Czechach (Praga, Frydek-Mistek), na Słowacji  (Bratysława), w Austrii (Wiedeń) oraz Uzbekistanie (Andijan).
Programy studiów w Collegium Humanum powstają w interdyscyplinarnych zespołach ludzi nauki i specjalistów-praktyków. Efektem tej pracy jest nowatorska i innowacyjna oferta stanowiąca odpowiedź na oczekiwania osób ukierunkowanych na rozwój intelektualny i sukces zawodowy 📈
Collegium Humanum wyróżnia odwaga w wytyczaniu nowych ścieżek edukacyjnych, najwyższa jakość i innowacyjny model nauczania oraz wrażliwość wyrażone w mottach Edukacja dla Sukcesu i Be More Humanum 
W Collegium Humanum możesz studiować ⬇️

🔹Psychologię
🔹Zarządzanie
🔹Prawo
🔹Media
🔹Kryminologię
🔹Pedagogikę
🔹Pedagogikę Przedszkolną i Wczesnoszkolną 
🔹Administracja
🔹Praca socjalna
🔹Finanse i Rachunkowość

Więcej o naszej ofercie www.humanum.pl

Collegium Humanum ufundowało nagrody finansowe o łącznej wartości 144 tys. złotych, tym samym stając się darczyńcą głównym festiwalu.
JM prof dr hab. Paweł Czarnecki- Rektor Collegium Humanum, MBA, dr h.c., Konsul Honorowy Republiki Uzbekistanu objął nad festiwalem patronat honorowy.


Collegium Humanum Uczelnią Roku Polski wg Polskatimes.pl

#collegiumhumanum
#edukacjadlasukcesu
#bemorehumanum