Ułatwienia dostępu

Anastazja i Piotr Nowak

Piotr Nowak – jest zawodowym muzykiem, kompozytorem, wokalistą, multiinstrumentalistą, właścicielem studia nagrań i producentem. Pierwszą płytę skomponował i nagrał jako czternastolatek. Występował wielokrotnie na festiwalach w Opolu i Sopocie. Uczestniczył w trasie koncertowej „Lata Zet i Dwójki”, „Eska Music Awards” oraz „Pol'and'Rock Festival”, gdzie występował m.in. z Felicjanem Andrzejczakiem z Budki Suflera. Z zespołem "Najlepszy przekaz w mieście" zaprezentował się jako gość specjalny w telewizyjnym show „Must be the music”.

Uczestniczył też jako muzyk sesyjny w programach „Jaka to melodia” i „Szansa na sukces”. Ma na swoim koncie współpracę z wieloma znanymi artystami, m.in. Małgorzatą Ostrowską, Kasią Kowalską, Andrzejem Krzywym i Robertem Chojnackim z którym w 2016 r. nagrał płytę "Piątka" wydaną przez Polskie Radio. W 2021 r. Piotr Nowak nagrał swój autorski solowy album pt: „8338”. W ostatnim czasie wystąpił na festiwalu „Polonaise” w Chicago.

Anastazja Nowak - wokalistka, skrzypaczka. W wieku 6 lat wygrała program telewizyjny „Mini Szansa na sukces” Elżbiety Skrętkowskiej. Absolwentka Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej 2 st. im. Mieczysława Karłowicza. Grała już na wielu polskich i zagranicznych scenach z takimi artystami jak: Rui Carlos Ferreira (były członek zespołu Bad Boys Blue), Chuc Frazier, Izabela Trojanowska, Grażyna Łobaszewska, Felicjan Andrzejczak, Jacek Królik, Piotr Shulz, Papa D, Gospel Joy.

Ma na swoim koncie autorski utwór i teledysk z 2016 ,,Moja pogoda ducha’’ oraz singiel (kwiecień 2022) pt. ,,Dziś’’. Skomponowała oraz nagrała ponad 100 utworów dla dzieci w wieku przedszkolnym wydanych przez wydawnictwo GAMA. Zdobyła I miejsce w plebiscycie Głosu Wielkopolskiego jako ,,Osobowość roku 2019’’ w dziedzinie kultura w powiecie średzkim, a II miejsce w Wielkopolsce. Głównie występuje z Apostolatem Jezusa i Maryi, (z którym nagrała 11 płyt o tematyce religijnej), solo oraz z Piotrem Nowakiem (tatą) i jego zespołem. Rok temu jako solistka reprezentowała Polskę na Międzynarodowym Festiwalu Piosenki ,,Carpathia’’ w Rzeszowie, a dwa lata temu w duecie z Jakubem Rajmanem. We wrześniu 2022 została wyróżniona spośród 700 zgłoszeń na prezentera pogody w Dzień Dobry TVN, dostając się do finałowej 10.

Więcej w tej kategorii: « Danuta Błażejczyk Mario Junes »