Szymon Grzybacz i Gabriela Grzybacz

Szymon Grzybacz i Gabriela Grzybacz są rodzeństwem z Podwilka - wioski w Beskidzie Żywieckim.

Gabriela, 19-letnia wokalistka, przed szerszą publicznością zadebiutowała latem 2019 roku, występując z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej. Jednak swoją przygodę z muzyką rozpoczęła już we wczesnym dzieciństwie - mając zaledwie 4 lata. Obecnie jest uczennicą szkoły muzycznej na kierunku wokalistyka jazzowa.
Szymon, jej starszy brat, ma 24 lata i na co dzień pracuje jako trener wokalny oraz reżyser dźwięku. Prowadzi w górach swoje studio nagraniowe, w którym powstają jego autorskie single. W 2019 roku zadebiutował w koncertach muzyki filmowej, występując na jednej scenie m.in z Beatą Kozidrak, Justyną Steczkowską, czy Kasią Cerekwicką. Niedawno był uczestnikiem rumuńskiej edycji programu „X Factor”, w którym dotarł do półfinału.

Dzisiaj młode rodzeństwo łączy swoje siły, by pokazać, że największa magia tkwi właśnie w rodzinie. Piosenka „bzy" została napisana z myślą o ich beztroskim dzieciństwie, które spędzili wspólnie w malowniczym Podwilku. Skłania ku refleksji, by zawsze pamiętać o swoich korzeniach, nie wstydzić się ich i wracać w rodzinne strony z otwartym sercem. Pielęgnowanie wspomnień jest jedynym sposobem na oszukanie przemijalności.