Malwina Ciesielska

Malwina Ciesielska ma 17 lat i urodziła się w Łodzi. Od dziecka interesowała się muzyką, śpiewem i tańcem ludowym zwłaszcza regionu łowickiego. Artystyczną przygodę rozpoczęła w wieku 6 lat wstępując do Dziecięco-Młodzieżowego Zespołu Pieśni i Tańca „Koderki” w Łowiczu i od tego czasu rozwija swe pasje muzyczne i wokalne. Jako 10-latka wystąpiła na Scenie Talentów w programie Petersburski Music Show telewizji TVP ABC.
Ukończyła szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu, obecnie jest uczennicą Pijarskiego Liceum Królowej Pokoju w Łowiczu. Uczy się śpiewu, jest laureatką ogólnopolskich oraz międzynarodowych festiwali muzycznych. Bierze udział w projektach, warsztatach oraz nagraniach studyjnych. Uczestniczyła w nagraniach do płyty ,,Idi” Michała Chwały, a także w nagraniu płyty ,,Invitatorium - ku czci NMP Księżnej Łowickiej/ Oratorium Domus Dei et Porta Coeli”.
W 2021 roku wystąpiła w programie ,,Szansa na Sukces”, w którym zdobyła wyróżnienie. W listopadzie tego samego roku ukazał się jej debiutancki singiel pod tytułem ,,Nowe”, a w lutym 2022 roku wraz z grupą Voice Office Malwina wydała piosenkę pod tytułem ,,Kochaj”.