Jakub Rajman & Anastazja Nowak

Jakub Rajman & Anastazja Nowak, oboje z Poznania, na scenie spełniają się od najmłodszych lat – Anastazja w wieku 6 lat została zwyciężczynią „Mini Szansy na Sukces” (2009 rok), a Kuba w wieku 8 lat zadebiutował na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu, w pierwszoplanowej roli Alojzego Bąbla, w spektaklu „Akademia Pana Kleksa” w 2012 r.
Do dziś rozwijają swoje talenty, zdobywając cenne doświadczenia, spełniając marzenia i odnosząc kolejne sukcesy. – Anastazja współpracuje z zespołem Joanna Dudkowska Band oraz z Apostolatem Jezusa i Maryi, z którymi nieustannie koncertuje na scenach polskich i zagranicznych. Kuba od początku 2022 roku jest aktorem, tancerzem i wokalistą Teatru Muzycznego Adria w Koszalinie, z którym aktualnie przygotowuje się do premiery musicalu „Fame”. Scena rzeszowska jest mu już dobrze znana, bowiem udało mu się zdobyć wyróżnienie w 16. edycji festiwalu Rzeszów Carpathia Festival 2020.
Oboje komponują, piszą teksty i stawiają pierwsze kroki w produkcji muzyki, stąd też pojawił się pomysł stworzenia wspólnego autorskiego duetu. Piosenka ukazuje klasyczne bluesowe brzmienia w świeżym, nowoczesnym wydaniu.

Więcej w tej kategorii: « Karolina Lizer Jakub Gaber-Zaborski »