Ułatwienia dostępu

Filip Mizia

Singer-songwriter, producent muzyczny i psycholog z wykształcenia. Pisze teksty w języku angielskim, szwedzkim i polskim. Komponuje muzykę i produkuj podkłady muzyczne na zlecenie.

Ukońzył studia magisterskie na kierunku Psychologia na Uniwersytecie Wrocławskim. Uczył się we Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej i pracował nad warsztatem aktorskim w Studium Musicalowym Capitol. Ukończył szwedzki projekt muzyczno - biznesowy Major Tom w Helsingborgu oraz otrzymał stypendia w Stanach Zjednoczonych: na wydziale Songwriting w Berklee College of Music i Jazz Vocals w The New School of Performing Arts (Nowy Jork). W 2023 roku ukończył produkcję muzyczną w Szkole Muzyki Nowoczesnej i otrzymał tytuł ,,Technik Realizacji Nagrań’’.

Od 10 lat występuje jako wokalista, muzyk i zagrał w tym czasie ponad dwieście koncertów od największych scen festiwalowych obok takich artystów jak Kayah czy Donguralseko po kameralne wystąpienia jak podczas otwarcia Hotel Ibis Styles w Bolesławcu. Koncertuje w Polsce i nie tylko: WOŚP 2023 Gminne Centrum Kultury i Sztuki w Trzebnicy, Hard Rock Cafe we Wrocławiu 2023, Wrosound 2022, Rock&Love 2022, Malmö Festivalen 2021, Artfest / Chill Berlin 2020. Jego utwory znalazły się wielokrotnie na najpopularniejszych playlistach serwisów streamingowych. Od 4 lat występuje również jako wokalista i współprowadzący zespołu Freewolni - Zespół Muzyczny.

Komponuje i produkuje muzykę również dla innych, napisał m.in. pierwszy na świecie utwór ,,I’m ok’’ będący planem bezpieczeństwa i wyprodukował do niego teledysk dla międzynarodowego projektu ELLIPSE, zajmującego się prewencją samobójstw wśród studentów w Europie.

Poza muzyką pracuje jako lektor i tłumacz polsko-angielsko-szwedzki, konferansjer oraz szkoli w zakresie wystąpień publicznych, emisji głosu i śpiewu.
Obecnie pracuje nad debiutancką płytą i rozwija firmę.

Media

Piję do lustra
Więcej w tej kategorii: « Lamia Merc Vlada Muravets »